Tatra museum v "době covidové" aneb sezona 2020

19.01.2021 16:22

Letošní sezona byla poněkud jiná než předchozí, hlavně začala v neklidné době koronové. Přestože to dlouho vypadalo, že Tatrovky budou po většinu času jen smutně čekat na své obdivovatele, tak nakonec jsme přece jen mohli koncem měsíce května museum znovu otevřít veřejnosti. Za celou dobu fungování musea si k nám našel cestu nejeden návštěvník a někteří se i pravidelně vracejí. Jako poděkování, nejen pro naše pravidelné návštěvníky, jsme letos připravili poslední srpnovou sobotu prodloužený otevírací den, doplněný o večerní prohlídku s netradičním nasvícením exponátů, kdy i samy Tatrovky si posvítily, zablikaly nebo zahoukaly na návštěvníky :) Ohlasy na tuto netradiční prohlídku byly pozitivní a proto i pro nadcházející sezonu nějaké malé překvapení jistě připravíme. Během zimní pauzy opět doladíme expozici, doplníme nějaké exponáty tak, aby jsme byli připravení znovu přivítat návštěvníky.

V průběhu sezony byla opět doplněna a rozšířena výstava vozů, přijela stříbrná Tatra 54 a v skoro v samotném závěru roku přijel Kaiser Manhattan. Za zmínku stojí i obytný přívěs vlastní výroby.

Zde je odkaz na fotogalerii z nočních prohlídek.

tatramuseumbitov.rajce.idnes.cz/Nocni_prohlidky/