Setkání automobilů značky TATRA - AKCE ZRUŠENA!!!!

19.01.2021 17:12

V návaznosti na bezpečnostní opatření státu k pandemii Covid 19 a hlavně nakupení problémů s tím spojených, TATRA MUSEUM BÍTOV letošní setkání automobilů a příznivců značky TATRA v Bítově v termínu 11.-13. června RUŠÍ !!! Pokud budeme smět alespoň otevřít museum, v daný i jiný termín, tak vás rádi přivítáme coby jednotlivé návštěvníky...

Tatra museum Bítov pořádá ve dnech 11., 12. a 14. června 2021 setkání automobilů značky TATRA, tímto chceme volně navázat na tradiční akce Tatra klubu Čech a Moravy.

Naše setkání proběhne v malebné obci Bítov s ubytováním v Hotelu Bítov s prostorným parkovištěm a bazénem ;)   (cena za ubytování na jednu osobu a noc bude 565Kč. V ceně je bufetová snídaně, bazén a wi-fi).

PROGRAM:

pátek 11. června 2021 v odpoledních hodinách do 18 hod. příjezd účastníků, ubytování, jednotná večeře (za 150 Kč - pečená kuřecí stehna, rýže). po večeři volná zábava ve vinárně dle libosti :)

sobota 12. června 2021 v 10 hod. společný odjezd na spanilou jízdu (cca 25 km)

ve 12 hod. příjezd do Bítova, jednotný oběd v restauraci U Tesařů (řízek, bramborový salát, včetně polévky za 150 Kč),

Následuje návštěva Tatra musea Bítov a místního Hasičského pivovaru Tesák

Poté přesun k Hotelu Bítov, kde bude připraven velký celovečerní sobotní raut (v ceně 300Kč), ve vinárně pak proběhne ocenění účastníků

Večer taneční zábava s kapelou Duha

neděle 13. června 2021 odjezd domů :)

Ubytování a strava v hotelu se hradí ihned při ubytování

Startovné :

vozidlo od roku výroby 1950 startovné 500 Kč

vozidlo starší výroby startovné 300 Kč

Přihlášky zasílejte na adresu: Vcars@seznam.cz do 31. května 2021

V přihlášce uveďte model Tatry, rok výroby, Vaše jméno, adresu a počet osob.

Těšíme se na shledanou